Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pocztowym lotem prosto do Targów Kielce

Profile

Najpiękniejsze gołębie w Targach Kielce.

Po grudniowych regionalnych wystawach gołębi już na początku stycznia odbędą się również w Targach Kielce 65 Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych oraz Międzynarodowe Targi Gołębi. Skrzydlate piękności „przylecą” do Kielc z całej Polski, Belgii, Czech, Holandii i Niemiec.

Od 9 do 11 stycznia zobaczymy w targowych halach niemal dwa tysiące okazów najpiękniejszych gołębi pocztowych. Organizatorem Wystawy jest

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych oraz Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych - Okręg Kielce.

Na Wystawie, spośród zgłoszonych gołębi, sędziowie wybiorą krajową reprezentację na Europejską Wystawę Gołębi Pocztowych. Podczas Wystawy odbędzie się dekoracja Mistrzów Polski Generalnego Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski w kategoriach za rok 2014.

  Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych jest najważniejszą w roku imprezą dla hodowców gołębi pocztowych. Tegorocznej wystawie towarzyszą konferencje tematyczne. Lekarz weterynarii Ryszard Chorąży, specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych z Oddziału Zachodniopomorskiego Centrum Zdrowia Gołębi wygłosi wykład na temat wspomagania farmakologicznego treningów i lotów gołębi pocztowych. Natomiast problem wzrastającej lekooporności antybiotyków i wykorzystania nowoczesnego ziołolecznictwa jako alternatywy przybliży lekarz weterynarii Mariusz Krawczyński z Oddziału Mazowieckiego Centrum Zdrowia Gołębi.

Przełom roku w Targach Kielce to prawdziwa gratka dla miłośników gołębi. Grudzień i styczeń to w sumie siedem spotkań tematycznych. Spodziewamy się, że ostatnia styczniowa impreza Ogólnopolska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza przyciągnie do hal targowych niemal cztery tysiące zwiedzających. Tym razem od 24 do 25 stycznia zaprezentowanych zostanie ponad 4500 gołębi , 300 okazów drobiu ozdobnego i ponad 200 okazów królików. Wystawie towarzyszyć będzie bogaty program atrakcji, jak na przykład tor przeszkód dla królików, triki i magia z gołębiami i królikami.

 

Pozdrawaiamy
Zespół World Pigeons Sport
Świat Gołębi Sportowych

Our website is protected by DMC Firewall!