Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Barcelona 2015

Profile

Patronat nad Lotem BARCELONA 2015 organizowanym przez I.K. D Łepuch przejął kwartalnik World Pigeons Sport - Świat Gołębi Sportowych.

Zapraszamy na stronę www.lepuch.cba.pl gdzie znajdziecie informacje dotyczące lotu BARCELONA 2015. W najnowszym numerze World Pigeons Sport - Świat Gołębi Sportowych również dowiecie się co, gdzie i jak.... czyli kiedy lot, gdzie i kiedy 


MWG Dobczyce pod patronatem World Pigeons Sport

Profile

World Pigeons Sport objął patronatem MWG Dobczyce, którego organizatorami są Adrian i Krzysztof Piwowarczyk.

Zapraszam do zapoznania się z projektem MWG Dobczyce, o którym napiszemy szerzej w wydaniu czerwcowym kwartalnika World Pigeons Sport. A już dziś zgłaszajcie swoje gołębie na MWG Dobczyce, wolne miejsca jeszcze czekają.


Jaap Koehoorn na okładce Czerwcowego Kwartalnika 2015 rok

Profile

W najnowszym numerze zaszczyci nas swoją obecnością kilku znanych i cenionych hodowców. Jednym z nich jest światowej sławy hodowca, który osiąga nieprzeciętne wyniki.

Człowiek osiągający sukcesy w hodowli, a jego suplementy dla gołębi są świetne. Nic dziwnego, bo hodując gołębie od dziecka wie czego ptakom potrzeba, a czego należy unikać. 

Kto to? Kim jest hodowca, który udzielił nam wywiadu?  

Jaap Koehoorn - ceniony na całym świecie doskonały hodowca gołębi pocztowych, który ma własną linie 


Kolejny partner

Profile

Miło nam poinformować iż objęliśmy patronatem kolejny wspólny gołębnik.

Tym razem chcemy pomóc koleżance Ani Matyja w skompletowaniu obsady na WG Kurznie.

O projekcie pisaliśmy w pierwszym numerze naszego kwartalnika. Tym razem chcemy przekazać kilka nowości.


Pocztowym lotem prosto do Targów Kielce

Profile

Najpiękniejsze gołębie w Targach Kielce.

Po grudniowych regionalnych wystawach gołębi już na początku stycznia odbędą się również w Targach Kielce 65 Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych oraz Międzynarodowe Targi Gołębi. Skrzydlate piękności „przylecą” do Kielc z całej Polski, Belgii, Czech, Holandii i Niemiec.

Od 9 do 11 stycznia zobaczymy w targowych halach niemal dwa tysiące okazów najpiękniejszych gołębi pocztowych. Organizatorem Wystawy jest

Our website is protected by DMC Firewall!