Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wydarzenia roku 2015

Profile

Rok 2015 był rokiem przełomowym. To w roku 2015 rozwijał się kwartalnik i to właśnie ten rok decydował czy kwartalnik będzie wydawany czy nie. Rok 2015 to również powstanie grupy WPS, a dokładniej spółki WPS-Group, która jest wydawcą kwartalnika. Pełen pracy, napięć i nowych znajomości rok 2015 był rokiem ciekawym. Niestety nie wszystko było kolorowe. Dzięki "życzliwym ludziom" którzy zainteresowali się naszym kwartalnikiem musieliśmy odwiedzać kilkakrotnie urząd skarbowy. W naszych kręgach, kręgach hodowców gołębi nikt nie pozostaje anonimowy.

Czasem bywały opóżnienia w wydaniu kwartalnika, wynikały one właśnie z problemów jakie nam stwarzano w urzędach. W chwili obecnej takich problemów nie ma. Wydawcą jest WPS-Group Spółka Cywilna.
Ale zostawmy ten temat.

Mimo wszystko kwartalnik rozrastał się i z numeru na numer poszerzał swój gabaryt. W roku 2016 kwartalik będzie posiadał prawie 50 stron i  w założeniu będzie  miał 3.500 nakładu. Dla porównania pierwszy numer miał 24 strony, a nakładu miał 2.000 szt. Widać dokładnie jak przez rok rozbudował się nasz kwartalnik i jak dużą popularnością się cieszy.

Cieszy nas jak dostajemy e-maile od Was z tego typu tekstami "Gazetka super oby tak dalej". Nie zawsze odpisujemy ze względu na czas za co przepraszamy, ale zawsze czytamy i dziękujemy za wsparcie. W 2016 roku wprowadzamy system CRM ( Customer Relationship Management ) system zarządzania klientem,  mamy nadzieję, że usprawni to kontakt między nami, a Wami, że szybciej będziemy odpowiadać na -maile.

Dziękujemy za rok 2015 i wierzymy, że będziecie z nami dalej i dalej....  kolejne lata.

Dziś życzyć Wam możemy szampańskiego Nowego Roku, zdrowia i wyników w lotach takich jakie tylko mogliście sobie wymarzyć.

 

Pozdrawaiamy
Zespół World Pigeons Sport
Świat Gołębi Sportowych

DMC Firewall is a Joomla Security extension!