Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje oraz kolejny numer

Profile

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, kolejny numer kwartalnika dociera do Was terminowo.  Po raz kolejny łamiemy wszelkie normy i zasady. Wydanie niezwykle obszerne, zawierające prezentacje wielu ciekawych hodowli i co najważniejsze w bardzo dużym wydaniu, któremu nie jest w stanie sprostać żaden inny wydawca!

Zapraszamy Was do lektury. Jesteśmy przekonani, że wybór kwartalnika na długie zimowe wieczory

oraz czas spokoju w okresie świąteczno-noworocznym okaże się świetną alternatywą. Prenumeraty zostały już rozesłane do właściwych osób a jeszcze przed świętami kwartalnik trafi do współpracujących z nami punktów dystrybucji.

Korzystając z okazji, pragniemy zachęcić Was do jego prenumeraty na kolejny rok. Wszelkie niezbędne dane znajdziecie na 3 stronie kwartalnika. Każdą i każdego z Was zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na wystawie w Sosnowcu. Będziemy na Was czekać na stoisku nr. 25. Podczas wystawy będzie można otrzymać numer grudniowy kwartalnika oraz zamówić prenumeratę.

Chcielibyśmy także przekazać Wam oraz Waszym rodzinom i najbliższym najserdeczniejsza  życzenia świąteczno-noworoczne. Niech ten czas napełni Wasze serca spokojem. Doda pozytywnej energii oraz uśmiechów na twarzach. A kolejny rok niech okaże się rokiem sukcesów w życiu zawodowym, osobistym oraz hodowlanym!

 

Pozdrawaiamy
Zespół World Pigeons Sport
Świat Gołębi Sportowych

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd