Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O NAS

 

Założeniem naszym jest, aby propagować sport gołębiarski. Hodowcy gołębi wkładają całe swoje serce w to, aby ich podopieczni osiągali jak najlepsze rezultaty i to należy docenić. My też jesteśmy hodowcami i wiemy co to znaczy poświęcać wolne chwilę, a czasem i te, które nie są wole, aby wywozić ptaki na treningi, na loty. Często kosztem rodziny. Doceniamy te wyrzeczenia i właśnie o takich kolegach piszemy w naszym kwartalniku.

Kwartalik wydawany jest przez FHU PRZEM-WIK Przemysław Wiktorowicz.
Osoba, która pisze teksty, jest przedstawicielem firmy na targach i wystawach, jest głosem i uchem firmy ( rozmawia z firmami, hodowcami ) oraz panuje nad wszystkim ( czasem się gubi ), do której zawsze można zadzwonić i która pracuje po nad swoje siły jest Przemek Wiktorowicz wspierany przez kolegę Marka.
Pomagają nam również mniej oficjalnie koledzy ( PARTNERZY ), którym często dziękujemy, gdy tylko jest okazja jednak tutaj o nich nie wspomnę z różnych powodów, a koledzy zapewne to zrozumieją. 
 

World Pigeons Sport - Świat Gołębi Sportowych, to projekt wyjątkowy i niebanalny! Powstały dzięki determinacji i zaangażowaniu wielu osób. Przez rok mogliście doskonale zapoznać się z kwartalnikiem i ocenić go. Cały czas się rozwijamy, staramy się zaskakiwać ciekawymi artykułami i poradami. Chcielibyśmy dotrzeć do jak największego grona sympatyków sportu gołębiarskiemu. Jeżeli nasz kwartalik przypadł Wam do gustu, będzie nam niezmiernie miło jeżeli polecicie go w gronie swoich znajomych.

Kwartalnik wydawany jest zarówno w formie drukowanej (dostępny w wybranych sklepach z artykułami dla gołębi oraz na naszych stoiskach podczas wielorakich wystaw) jak i elektronicznej, dlatego można po niego sięgać w każdym miejscu na świecie.

World Pigeons Sport tak jak wspomnieliśmy, jest nadal nowością. Nowością nie tylko na skalę Polski ale również na arenie międzynarodowej. W zanadrzu mamy jeszcze kilka ciekawych pomysłów. Mamy nadzieję, że chętnie będziecie po nie sięgać i czekać na kolejne odsłony, bo przecież robimy to wszystko dla Was.

 

Zespół World Pigeons Sport
Świat Gołębi Sportowych

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!